• VV Zwentibold 2

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    3 maart 12:30Bekkerveld 3VV Zwentibold 2Sportpark A gene Bek
    10 maart 11:00VV Zwentibold 2Roosteren 2Sportpark Aan de Allee
    24 maart 11:00VV Zwentibold 2Caesar 3Sportpark Aan de Allee
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 feb. 11:00VV Zwentibold 2 - SHH 36 - 1
    18 feb. 11:00Spaubeek 3 - VV Zwentibold 22 - 2
  • Poulestanden VV Zwentibold 2 ( 4e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Zwentibold 2108114283425
    2Spaubeek 31072130151523
    3SVM 21171332171522
    4Neerbeek RKVV 21252531211017
    5Roosteren 2114342323015
    6Bekkerveld 394141820-213
    7Caesar 3104152323013
    8Haslou 394051725-812
    9Amstenrade 2113171428-1410
    10SHH 310226933-248
    11VV ALFA SPORT 390271440-262

    Poulestanden VV Zwentibold 2 ( Groep 2 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Zwentibold 2330011479
    2RKSVN 232015416
    3Reuver 2310247-33
    4SHH 4300327-50

    Poulestanden VV Zwentibold 2 ( Groep 2 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Someren 311004043
    2Sportclub Leeuwen 211005233
    3Prinses Irene 311005233
    4Bekkerveld 411004133
    5Erp 411003123
    6KVC Oranje 211003123
    7NWC 411003123
    8HVCH 411002023
    9Melderslo 211003213
    10FC de Rakt 211001013
    11Keer 211003303
    12Heksenberg-NEC 211002203
    13De Leeuw 211002203
    14Ysselsteyn 311002203
    15FCV-Venlo 211001103
    16FC Kerkrade-West 211001103
    17EWC'46 111000003
    18Chevremont 210013300
    19Heksenberg-NEC 310012200
    20RKHSV 310012200
    21Rood Wit'62 410012200
    22EMS 110011100
    23Caesar 310011100
    24SV United 210010000
    25V.V. Achates 2100123-10
    26Schijndel/DE WIT 3100101-10
    27Blauw Geel'38/JUMBO 4100113-20
    28Daalhof 2100113-20
    29Mariahout 2100113-20
    30Berghem Sport 3100102-20
    31SJO/SSA VESTA'19 3100125-30
    32VV Zwentibold 2100125-30
    33WDZ 4100114-30
    34NWC 3100104-40
  • Team indeling

    Naam
    Crombag, Pierre
    Daal, Daniƫl van
    Dijk, Luuk van
    Hannen, Robert
    Hanssen, Joey
    Hendriks, Perry
    Houben, Bart
    Jetten, Jimmy
    Schrijen, Davy
    Schurgers, Twan
    Vaarwerk, Dwayne ten
    Verjans, Roy

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Teensma, SteefTechnische stafTrainer/coach
    Thissen, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bekkerveld 3

    VS

    VV Zwentibold 2

    03 maart 202412:30 uur
    Sportpark A gene Bek veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VV Zwentibold 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd