• VV Zwentibold 2

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VV Zwentibold 2 ( 4e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Zwentibold 217123257174039
    2Roosteren 21894546341231
    3Spaubeek 3189364132930
    4Bekkerveld 3179173737028
    5Neerbeek RKVV 21891844291528
    6SVM 2178274337626
    7Caesar 31862104444020
    8Haslou 3146082337-1418
    9Amstenrade 21743101837-1915
    10SHH 31623111463-499

    Poulestanden VV Zwentibold 2 ( Groep 2 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Zwentibold 2330011479
    2RKSVN 232015416
    3Reuver 2310247-33
    4SHH 4300327-50

    Poulestanden VV Zwentibold 2 ( Groep 2 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Someren 311004043
    2Sportclub Leeuwen 211005233
    3Prinses Irene 311005233
    4Bekkerveld 411004133
    5Erp 411003123
    6KVC Oranje 211003123
    7NWC 411003123
    8HVCH 411002023
    9Melderslo 211003213
    10FC de Rakt 211001013
    11Keer 211003303
    12Heksenberg-NEC 211002203
    13De Leeuw 211002203
    14Ysselsteyn 311002203
    15FCV-Venlo 211001103
    16FC Kerkrade-West 211001103
    17EWC'46 111000003
    18Chevremont 210013300
    19Heksenberg-NEC 310012200
    20RKHSV 310012200
    21Rood Wit'62 410012200
    22EMS 110011100
    23Caesar 310011100
    24SV United 210010000
    25V.V. Achates 2100123-10
    26Schijndel/DE WIT 3100101-10
    27Blauw Geel'38/JUMBO 4100113-20
    28Daalhof 2100113-20
    29Mariahout 2100113-20
    30Berghem Sport 3100102-20
    31SJO/SSA VESTA'19 3100125-30
    32VV Zwentibold 2100125-30
    33WDZ 4100114-30
    34NWC 3100104-40
  • Team indeling

    Naam
    Antwerpen, Remo
    Crombag, Pierre
    Dijk, Luuk van
    Dircks, Alain
    Hannen, Robert
    Hendriks, Perry
    Houben, Bart
    Höngens, Rik
    Jetten, Jimmy
    Schrijen, Davy
    Schurgers, Twan
    Vaarwerk, Dwayne ten
    Verjans, Roy

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Luuk vanTechnische stafTrainer/coach
    Thissen, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    VV Zwentibold 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,35

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd