Zwentibold-1 wint ook de 9e competitiewedstrijd (1-0) !

Ons eerste elftal is erin geslaagd om ook de 9e competitiewedstrijd winnend af te sluiten. Al ging het niet eenvoudig – wellicht de druk om niet voor het eerst deze competitie punten te morsen – maar de zege was zeer verdiend! Tegenstander Conventus’03 was duidelijk niet gekomen om te voetballen, eerder om sneaky een puntje te stelen. Met allerlei fratsen, hard spel en trucs probeerden de gasten het spel van de paars-zwarten te ontregelen. Ook de grensrechter liet zich niet onbetuigd en hij zorgde er middels een vlagsignaal voor dat een loepzuivere treffer voor de rust werd afgekeurd door de niet sterk optredende leidsman. Ruststand 0-0 dus. Na de rust bleef VVZ-1 onvermoeibaar druk zetten en er kwamen diverse kansen maar pech en goede reflexen van de gasten-doelman stonden lange tijd een treffer in de weg. Toch kwam de zeer verdiende treffer er na een goede aanval waarbij Rudy Oudejans zijn collega aanvaller Pierre Crombag bediende, 1-0. Ook daarna was het beste spel en waren de beste kansen voor de gastheren maar het bleef uiteindelijk bij die ene treffer.

Na afloop goed nieuws uit Berg aan de Maas waar koploper IVS met 0-4 ten onder was gegaan tegen HBC’09. Hierdoor staat Zwentibold-1 nog maar 1 punt achter IVS, met 3 wedstrijden minder gespeeld! Op de foto behalve het eerste elftal met trainer Danny Pothoff ook het spelertje van de week Stef Lemmens van onze F-jeugd.

2018-12-20T10:05:32+00:0018 februari 2018 - 20:22|