Succesvolle clinic met Fortuna-spelers op trainingsavond jeugd (18-mrt)

Op maandag 18 maart jl. bezochten de twee bekende Fortuna-spelers Ahmed el Messaoudi en Mark Diemers de jeugdtrainingen van onze JO8 t/m JO11. De Clinic was onderdeel van de “Voetbal Puur”-samenwerking tussen Fortuna Sittard en VV Zwentibold. Fortuna Sittard had hiertoe een PDF met een set oefenvormen gestuurd die dan in een soort circuit-training konden worden uitgevoerd. Onze JO8, JO9, JO10 en JO11 teams smaakten het genoegen aan deze clinic te kunnen deelnemen. Dankzij de inzet van zeer vele van onze jeugdtrainers en het enthousiasme van onze jeugdspelers en natuurlijk van de twee Fortuna-spelers zelf (die zowieso goede zin hadden na de overwinning op Emmen 😉 werd het een erg leuke happening!

Na afloop van de circuittraining gingen Ahmed en Mark nog met alle teams op de foto! Zie hieronder een aantal team-foto’s:

 

2019-03-22T19:08:02+00:0022 maart 2019 - 19:08|